“Kocamın Nişanlısı” adlı tiyatro Bil Okullarında Gerçekleşti

Güncel 26 Şubat 2018 15:25
Videoyu Aç “Kocamın Nişanlısı” adlı tiyatro Bil Okullarında Gerçekleşti
A
a

Kırşehir Bil Okulları’nın organizasyonuyla “Kocamın Nişanlısı” adlı tiyatro düzenlendi. 24 Şubat Cumartesi günü 2 oturumda başlayan “Kocamın Nişanlısı” adlı tiyatroya Kırşehir’den katılım oldukça yüksek oldu.

Kırşehir Bil Okullarında gerçekleşen tiyatro 24 Şubat Cumartesi günü saat 16.00’da ilk oturumunu gerçekleştirdi. İkinci oturum ise yine 24 Şubat Cumartesi günü saat 19-30’da başladı. 
Kırşehir Bil Okulları Müdürü Mustafa Çelik ise şu açıklamaları yaptı: “''Tiyatro sanatın tümü gibi okuldur, hayatın kendisidir.'' Kırşehir Bil Kolejleri olarak Sevtekin Fikir Sanat Tiyatro ekibini öğrenci ve velilerimiz ile buruşturduk. Yönetmen Ferdi Merter'e ekibine, misafirlerimize katılım ve katkılarından dolayı çok teşekkür ediyoruz” dedi.
Yoğun katılımın olduğu “Kocamın Nişanlısı” adlı tiyatroda Tuğba Özay, Mehmet Çepiç, Serdar Sevtekin, Deniz Pulaş, Fatih Ayhan, Aslı ve İpek Tenolcay yer aldı. Tiyatro sonrası ise Tuğba Özay, Mehmet Çepiç, Serdar Sevtekin, Deniz Pulaş, Fatih Ayhan, Aslı Kökçe ve İpek Tenolcay sevenleriyle hatıra fotoğrafı çekindiler. (HABER: SEMRA YILMAZ)
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri