“Kaybeden YOK, Kazanan TÜRKİYEM Olmuştur”

Güncel 28 Haziran 2018 15:29
Videoyu Aç  “Kaybeden YOK, Kazanan TÜRKİYEM Olmuştur”
A
a

Dünya Kırşehirliler Dernek Başkanı ve İstanbul 27. Dönem Milletvekili A.Adayı Ünal Kaya, 24 Haziran seçimleri ile ilgili açıklamalarda bulundu. Ünal, açıklamalarında şunları kaydetti;

“Merhaba güzel yurdumun güzel insanları, 24 Haziran’da gerçekleşen seçim sonucunda kaybeden olmamıştır, kazanan TÜRKİYE olmuştur dedi.
Hangi görüşte olursanız olun, Vatanı ile, Bayrağı ile, Milleti ile sorunu olmayan bütün kardeşlerimi en kalbi duygularımla selamlıyorum.
Etnik kimlik gözetmeden, siyasi görüş ayrılığına düşmeden, kardeşçe yaşadığımız topraklarda, kardeşce hizmet etme aşkıyla birliğimiz, dirliğimiz Allah’ın izniyle bozulmayacaktır.
Yabancı güçler emellerine ulaşamamıştır. Kardeşliğimize gölge düşürememiştir, Kazanan Türkiyem olmuştur.
Değerli Gönül dostlarım, Bildiğiniz üzere Milletime hizmet etme yolunda İstanbul 1.Bölgeden Milletvekili Aday Adayı oldum. Bu süreçte aynı görüşe sahip olan, olmayan siz değerli dostlarımın yoğun bir şekilde desteğini aldım, Allah razı olsun. Bu destekleri alırken belki siyasi görüşü uyuşmayan arkadaşlarımızda bizlere gönül koymuş olabilir hakkınızı helal edin. Bu kardeşinizin amacı insanları ayrıştırmak, kutuplaştırmak değil tamamen birleştirmek sizlere hizmet etmek için aday olmuştur.
Bildiğiniz üzere yıllardır memleketimize her alanda kendi olanaksız şartlarımla hizmet etmeye gayret ediyorum. Allah’a şükürler olsun ki! bunları başararak siz değerli dost ve hemşerilerimin sevgisine layık oldum, teşekkür ediyorum.Bu hizmetleri yaparken kendim için hiç beklentim olmadı.Ne makamım ne mevkim oldu.Sadece düşüncemde memleketim ve siz vardınız.En büyük sermayem sizlerin duasıdır.
Tarafsız bir kişi olarak beni sevdiniz. Milletvekili adaylığımda görüş farklılığı gözetmeden yine destek oldunuz. Sizin görüşünüzden olmayan ancak TÜRKİYEM için, birliğimiz için, Milli ve Manevi değerlerimiz için sosyal medya hesaplarımdan paylaşımlar yaparak siz gönül tepesine yer etmiş dostlarımın karşısına çıktım.
Bilerek veya bilmeyerek sizlerin üzüntüsüne yol açacak bir paylaşımda bulundum ise özür dilerim. “Gönül” yapmanın ne kadar zor olduğunu düşünerek, sizlerin gönlünde beni nasıl tanıdıysanız öyle olduğumu bir kez daha hatırlatmak isterim kolayca kırılan gönül bahçenizde yer aldığımı bilmek ve unutulmamak beni fazlasıyla mutlu etmiştir.
Bu vesileyle kaybedenin olmadığı, 2023, 2053, 2071 lider ülke TÜRKİYE yolunda hizmet etmek için Devletimizin Emrinde, Milletimizin Hizmetinde olduğumuzu bir kez daha ifade ederim. Milletimizin özgür iradesiyle seçtiği Cumhurbaşkanımız Sayın Recep TAYYİP ERDOĞAN’a yeni sistemin yeni Cumhurbaşkanı olarak Milletimize hizmet yolunda TÜRK ve İSLAM dünyasına hayırlı olsun.
TBMM seçilen Milletvekili arkadaşlarımada hayırlı olsun der, Ülkemizin birliği ve beraberliği, Güçlü Türkiye’nin,Güçlü Meclisi olmalarını, Milletvekilliği yeminlerine sadık kalmalarını Cenabi Allah’dan dilerim.
Rabbim TÜRKİYEMİN ve bu Ülkeyi yönetenlerin Başta Cumhurbaşkanımız ve Milletvekillerimizin yar ve yardımcısı olsun inşallah.”
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri