“En aktif Kent Konseyleri arasındayız”

Güncel 17 Ocak 2018 14:02
Videoyu Aç “En aktif Kent Konseyleri arasındayız”
A
a

Kırşehir Kent Konseyi Meclisleri ve Çalışma Grupları Kent Konseyi’nde Toplantı Düzenledi.

Kırşehir Kent Konseyi Toplantı Salonunda düzenlenen ve Kent Konseyi Başkanı Tahsin Üçgül’ünde katıldığı toplantıya Genel Sekreter Osman İlhan,  Danışman Doç. Dr. Mustafa Kocaoğlu,  Kadın Meclisi Başkanı Yrd. Doç. Dr. Emine Şener, Sağlık Grubu Başkanı Doç. Dr. Ayla Ünsal, Tarım Grubu Başkanı Prof. Dr. Ahmet Şahin, Şairler ve Yazarlar Grubu Başkan Yardımcısı İbrahim Düğer, Engelliler Meclisi Başkanı Aliye Sapmaz ve Başkanı Yardımcısı H. İbrahim Ak, Gençlik Meclisi Başkanı Haydar Bilgin ve Gençlik Meclisi üyeleri ile sağlık grubu üyeleri katıldılar.
 
Toplantıda konuşan Kent Konseyi Başkanı Tahsin Üçgül Kent Konseyinin amacının her zaman olduğu gibi Kırşehir, hedeflerinin ise Kırşehir insanı olduğunun bilincinde hareket ederek her geçen gün hizmet çıtasının daha yükseklerde, gözlerinin çok ilerlerde olması gerektiğini belirtti.
 
Kırşehir Kent Konseyi Başkanı Tahsin Üçgül şu ana kadar Kırşehir için faydalı işler yaptık gönüllü olarak çalışmamıza rağmen gündüz, gece, hafta içi,  hafta sonu demeden her yere gittik, projeler ürettik, etkinlikler yaptık, etkinliklere katıldık. Kırşehir içi ve dışı olmak üzere birçok etkinliklere katılmak için yazışmalarımız devam ediyor, bazı yazılarımıza kurumlardan cevap bekliyoruz.   Kent Konseyi olarak Genel Sekreteriyle,  Kadın, Gençlik, Engelli Meclisleriyle, Sağlık, Tarım, Arkeoloji, Basın, Şairler - Yazarlar ve Kültür Sanat Çalışma gruplarıyla,  güçlü bir ekip olduklarını çalışmalarını bir bütün olarak ekip halinde sürdürdüklerinden dolayı başarıya ulaştıklarını, bunun neticesinde Türkiye Kent Konseyleri Birliği tarafından en aktif Kent Konseyleri arasında gösterildiklerini ve takdir edilerek teşekkür aldıklarını, Kent Konseyleri Birliğinin toplantılarına davet edildiklerini söyleyen Kent Konseyi Başkanı Tahsin Üçgül Kent Konseyimizin aktif hale gelmesinde en büyük pay sizlerindir, en büyük onur ve şeref sizlere aittir, emek, alın teri sizlerindir. Bundan dolayı sizlere, çalışma arkadaşlarımıza, üyelerimize teşekkür ediyorum diyerek her türlü özel işlerimizden feragat ederek gönüllü olarak yaptığımız çalışmalarımız sıcak, samimi bir ortamda gerçekleşmektedir.  Kent Konseyi olarak Kırşehir ve Kırşehir insanı için çok büyük özveriyle çalışmamıza rağmen doğal olarak bizleri eleştirenlerde vardır ve olacaktır. Bu eleştiriler şevkimizi, azmimizi kırmasın, eleştirilerin olumlu tarafından faydalanacağız, olumsuz ve art niyetlilerini duymayacağız. Çünkü meyveli ağaç taşlanır. Kırşehir’de yaşayan, Kırşehir’de ekmek yiyen bizlerin Kırşehir’e ahde vefa borcu vardır. Kent Konseyi olarak bu borcu da ödemek için yola çıktık ve ne mutlu ki bu yolda çok mesafe aldık, büyük mesafeler aldığımız bu yolda emeklerinize, gayretlerinize, fedakarlığınıza tekrar-  tekrar teşekkür ediyorum diyerek sözlerini tamamladı.
Toplantıya katılan diğer katılımcılarda Kent Konseyi olarak Kırşehir için verimli ve etkili çalışmaya devam edeceklerini, projeler üreteceklerini belirterek iyi dilekleri ve desteklerinden dolayı Kırşehir Kent Konseyi Başkanı Tahsin Üçgül’e teşekkür ettiler.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri