“Ahiler Diyarından Mehmedime Selam Olsun” projesi gerçekleştirilecek

Güncel 28 Şubat 2018 16:44
Videoyu Aç “Ahiler Diyarından Mehmedime Selam Olsun” projesi gerçekleştirilecek
A
a

Mucur Gençlik Merkezi Mucur Milli Eğitim Müdürlüğü ve Mucur Meslek Yüksekokulu iş birliği ile gerçekleştirilecek olan “Ahiler Diyarından Mehmedime Selam Olsun” projesi gerçekleştirilecek.

Proje kapsamında AfrinZeytindalı Harekâtının muhtevasına ve ehemmiyetine uygun; 06 – 10 yaş arası ilkokul öğrencilerince resim çizimi; 11 – 14 yaş arası ortaokul öğrencileri, 15 – 18 yaş arası lise ve 19 – 29 yaş arası üniversite öğrencileri ve gönüllü gençler tarafından mektup, şiir ve kompozisyon yazmaları sağlanacaktır.

Hızlı bir koordinasyonla “Az Zamanda Çok İş” düsturundan yola çıkarak 27 Şubat - 12 Mart 2018 tarihleri arasında elde edilecek resim, mektup, şiir ve kompozisyon vb. ürünler Genç Gönüllülerle birlikte tasnif edilip düzenlendikten sonra kargo yoluyla ya da üç (3) Gönüllü Genç vasıtasıyla Mehmetçiklerimize, Kahramanlarımıza Ahiler Diyarının selamlarını, dualarını ulaştırılacak.

Gençler Proje kapsamında en fazla gönüllülük çalışması yapanlar arasından seçilecektir. Gençleri belirlemede sorumluluk ve yükümlülük Mucur Gençlik Merkezine aittir. 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri